| STFm a întrebat:

Am si eu o nelamurire, prin intermediul unui joc online pe care il joc, am intalnit o gasca de copii din Buburesti.Eu nu stau in Bucuresti dar obisnuiesc sa merg in vara la unchi mei... dupa ce ne-am cunoscut am mai vorbit prin intermediul Skype-ului iar eu ma inteleg foarte bine cu unul din acel grup(un baiat). obisnuim sa vorbim aproape in fiecare zi pe telefon sau pe internet, acesta pare putin mai apropiat de mine. De exemplu la inceput dupa ce ne-am cunoscut el a intrat intr-o relatie cu o fata iar eu i-am zis:"felicitari!" iar el mi-a spus daca am eu o alta oferta(dar mie nu imi plac relatiile la distanta!)Sau acum recent am vb si el mi-a spus ca are ceva sa imi zica, iar eu l-am intrebat:"Ce?" iar el mi-a zis ca mai bine imi zice in fata cand ne intalnim.Si mi-a mai spus ca abia astepta sa merg in B si sa ne intalnim... Voi ce credeti a inceput sa ii placa de mine?

3 răspunsuri:
| Nash_John_1980 a răspuns:

Da. Te place. Si cred ca e vrajeala cu relatia care o are...a zis-o doar asa ca sa te puna pe jar. Oricum, din ce spui pare un fraier. Cauta si tu unu de la tine din sat, si fii fericita happy

| Mihaita23 a răspuns:

Da...Nu ai cum sa fii sigura doar daca mergi si vezi big grin.

| STFm explică (pentru Nash_John_1980):

Ce...daca nu stau in Bucuresti inseamna ca stau la sat? Sa sti ca nu stau la sat!