| Crazydyana a întrebat:

Stiu ca ce vreau sa va spun si sa va intreb suna clar pueril, dar as vrea sa aflu si parea voastra.Acum ceva timp am cunoscut un baiat pe facebook si pur si simplu am inceput sa ne imprietenim gen el imi crea ca eu sa ii dau like'uri la poze si comm si invers... dupa cateva zile el mi-a cerut sa ne intalnim, dar eu nu puteam sa merg practic sa ma intalnesc cu el chiar daca distanta era destul de mica.mai tarziu eu i'am luat id'ul de mess dupa care am inceput sa vorbim si acolo si chestia naspa si ciudata este ca in tot acest timp mie a inceput sa imi placa de el..mai recent o prietena de-a mea a vorbi cu un foarte bun prieten de al lui dar nu i'a spus ca ar fi vorba de mine...si acum eu nu stiu ce sa mai fac pentru ca am incercat sa il uit si efectiv nu am putut.Imi puteti da un sfat va rog!happy

5 răspunsuri:
| ililililililililililililililililili a răspuns:

Relatia de la distanta nu merge..Nu ca ai avea o relatie cu individul..Il cunosti doar pe Facebook.Nu stii cum este in realitate.Il placi din vorbe? Ca iti cere like' sau comm OMFG pe ce lume traim?! Te'ai apropiat de un tip pe Facebook.Macar daca te intalneai cu el si te placea cu adevarat si invers era ceva intre voi.Dar asa?! O sa il uiti de la sine nu a fost cine stie ce happy

| Crazydyana explică (pentru ililililililililililililililililili):

Pai chestia e ca pana la urma ne'am intalnit sa stii si de asta am cerut sfaturi aicihappy

| ililililililililililililililililili a răspuns (pentru Crazydyana):

Mdeah.Ce pot sa spun? Nu te putem ajuta sa il uiti..Adica ce sfaturi sa-ti dam.Un exemplu? Sa iti faci alt prieten. Vorba aia:"Oceanul este plin de pesti" Oricine poate uita pe oricine.Dar daca il placi si uh si el, de ce nu vrei sa mearga relatia ca nu prea inteleg thinking De ce ai vrea sa'l uiti?

Rectific:"Daca va placeti reciproc" happy

| Crazydyana explică (pentru ililililililililililililililililili):

Pai eu nu ma refeream la uitare, ci nu stiu adica niste sfaturi referitoare la cum sa incerc sa mai vorbesc cu el sau chestii de genu pentru ca eu sunt cam timidahappy