| alexander_9030 a întrebat:

Buna am si eu o problema! am incercat sa fac dragoste cu prietena mea care este virgina dar o doare cand imping spre ruperea himenului! preludiul nostru este foarte lung in jur de 1h in care ne incingem foarte tare. O iubesc foarte mult si as face orice sa nu o mai doara Am luat o foarte usor. As vrea sa stiu daca lidocain spray este bun pentru diminuarea duerilor. Si daca stie cineva ce pret are exact ca eu am inteles ca ar fi 70 ron. multumesc

Răspuns Câştigător
| aangelia a răspuns:

Incearca cate putin... si nu o s-o mai doara. acum depinde de organism sad

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E bun pentru ameliorarea durerilor, dar va scadea foarte mult senzatyia de placere si actul sexual va fi neplacut pentru amandoi. Este ieftin, cam 15 lei, dar nu vi l-as recomanda. Mai bine o dezvirginezi cu o penetrare scurta si ferma, dupa un preludiu nu neaparat atata de lung, ci mai degraba excitant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zicea un filosof..."cu curaj"!