| ella93 a întrebat:

am si eu o problemasad...eu si prietenul meu suntem virgini si am vrea sa ne incepem viata sexuala. dar nu stiu. mie mi-e teama ca n-o sa fie bine avand in vedere ca si el e virgin... avem 17 ani amandoi. daca ma puteti ajuta cu un sfat.mersi:*

4 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Prezervativ si sa te ia usor :* pentru ca o sa ai ceva mici dureri tongue

| Farcas a răspuns:

Daca amandoi sunteti virgini o sa v-a fie putin mai greu la inceput.Luati`va timp suficient pentru a v-a relaxa si a ajunge la un punct de excitare mai mare ca totul sa decurga mai usor.Folositi neaparat prezervativ mai ales ca sunteti la inceput si nu aveti foarte multa experientza.
Cat despre durere nu iti fa probleme. Daca te ia mai finutz si e tandru cu tine, nu te v-a durea tare, oricum e o durere suportabila.
Restul va veni de la sine. Experimentati impreuna.
Succes.

| Mikee a răspuns:

Descoperiti-va impreuna...

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Chestia e sa nu aveti asteptari prea mari.
Cel mai probabil el va ejacula imediat si o sa incercati de multe ori pana va obisnuiti!
Multa rabdare si tandrete!