| anuscha997 a întrebat:

Am 18 ani, prietenul meu are 19 si, din cate stiu eu(nu l-am intrebat niciodata), e virgin, la fel ca si mine. Ce parere aveti: ar fi ok sa ne incepem viata sexuala acum? Are vreo importanta daca suntem amandoi virgini? Va multumesc anticipat pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Da, este OK. Cititi amandoi cum trebuie sa va protejati si nu o faceti fara protectie. Gasiti pe internet (sau intrebati aici) informatii despre ce trebuie facut ca pentru fata sa fie cat mai putin dureros. Baiatul ar putea avea probleme si el primele dati - ejaculare prematura, sau lipsa erectiei. Asa ceva este normal la inceput.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dati-i bataie cat mai repede! Crezi ca el se va descurca sa rezolve aceasta problema, sau il asteptam si pe el pe acest site, intreband cum sa faca? A...era sa uit! Daca inca nu ai implinit 18 ani, ar trebui ca el sa ceara consimtamantul parintilor tai, ca asa este frumos si politicos!

| Emilian65 a răspuns:

Daca sunteti amandoi de acord, puteti sa va incepeti viata sexuala fara nici o problema.

| Țoglă a răspuns:

Îi ok, doar voi să vreți.Ce importanță are dacă sunteți virgini, că nu înțeleg?
Experimentați.

| kyliejenner a răspuns:

Pai poarta o discutie deschisa cu el. Daca ne intrebi pe noi daca momentul e ok... este ok laughing adica na aveti 18 si 19 ani. Dar doar tu stii ce simti si ce vrei cu adevarat in relatie. Doar tu stii daca e ok.