| Anileda a întrebat:

Am si eu o problema. I-am spus baiatului pe care il plac ce simt pentru el insa el mi-a zis ca lui ii plac fetele mai mari si ca mai trebuie sa mai cresc si decat sa ma combin cu el 2 zile mai bine o lasam balta.Eu il plac foarte mult, este cu 2 ani mai mare ca mine. Ce as putea sa fac? Sa il ignor si sa ma comport cu indiferenta sau?
Astept sfaturi.Multumesc.

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Numai te omori pentru el gaseste pe altceva pentru ca el nu o sa stea cu tine. zice asa ca un mod sa te refuze.

| bia0000 a răspuns:

Cati ani ai?

| DarQueen a răspuns:

Păi, îi cam dau dreptate. Cam așa se întâmplă în ziua de azi, dar poate fi și ceva serios.
Eu zic să îl lași în pace, din moment ce ți-a zis clar ce a avut de zis.
Indiferența o poți folosi, dar e inutil, fiindcă nu-i pasă.
Baftă! happy

| ImHereForYou a răspuns:

Nu-l poti ignora pentru ca il iubesti prea mult, stiu ce simti, uh il iubesti prea mult sa-l uiti...Cu timpul totul se va rezolva,nu-ti pierde sperantele! Vei gasi pe altcineva sh te vei indragosti nebuneste de el, sh intr-un final, vei fi cu el... Poate ca nu este acest baiat prea potrivit pentru tine

| Bettw a răspuns:

Buna anileda. ai fakuth f bine ca i.ai sp ke simnti pentru el. j toOtuji 2 ani nu e o dif f f mare. komportate normal ca el. n.ai dc sa.l evitzi sa.l ignori sau s fi indiferenta ca el. st lini cu timpu o sa.si dea el seama ca a pierdut un om care tinea l el. j iti sp ceva cand va avea mai mare nev d un om care s tina l el ca adv si nu nu mai dpa interes.nu va mai gasi. sper ca te.a ajuthath.pup.kiss

| Oaki a răspuns:

Eu iti recomand sa iti gasesti pe cineva mai apropiat de varsta ta, este mai bine. Daca vei mai insista la el sarputea sa creada ca esti stresanta, iar dupa sa va certati. Funda te rog frumos >big grin

| andrutzzzzza a răspuns:

Cred ca ar trebui sa nu-i dai importsanta deoarece daca ti-a spus asta inseamnaca nu ii place de tine si nu ar trebui sa te mai gandesti la EL. parerea mea...

| Vulpoiul1993 a răspuns:

Cred ca este doar un motiv aiurea si ca adevartul motiv este altul, daca insisti vei dai impresia ca esti innebunita dupa el ceea ce nu e frumos pentru o fata, cred eu...la varsta meabig grin