| εїз_4110 a întrebat:

am si eu o problema. legata de calculatorul pe care l-am cumparat de curand, nu este nou, si nu am primit driverele pentru el.
Am instalat un program AIDA64 si m-am uitat ce placa de baza am... IBM ThinkCentre M51, problema este ca am cautat pe situl IBM si Lenovo, dar nu gasesc, ma poate ajuta cineva cu un sfat ceva? Dau funda! multumesc anticipat happy(scuze ca am postat la aceasta categorie, dar am vazut ca mai multi se uita aici)

Răspuns Câştigător
| pacalici a răspuns:

Eu am ancercat la cineva sa instalez driverele si nu am gasit nici pe dracu l-am mai si virusat dupa una si alt.Scrie pe google program pentru gasirea driverelor cati sa mai multe programe.Succes poate o sa mearga.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/TCTR-MATRIX.html intra aici si cauta modelul tau.Sau poti sa bagi PRODUCT NUMBER al PC-ului in partea dreapta a site-ului... daca nu reusesti introdu id-ul asta si te ajut: djtehno_xp