| AlinMarian123 a întrebat:

Salut TPU, intrebarea mea este, daca eu si prietena mea am facut sex neprotejat (ea fiind pe penultima zi de ovulatie) este vreo posibilitate sa ramana insarcinata? Actul a fost intrerupt din cauza ca a intervenit ceva ce trebuia rezolvat, doar ea a terminat

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu va ramane insarcinata.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Actul a fost intrerupt a mers ea la wc? laughing se că(k@) pe ea? laughing

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Abyxd a răspuns:

Ba da, posibilitatea de a rămâne însărcinată chiar dacă tu nu ai ejaculat este mică, dar există. În timpul actului, bărbații produc un lichid cu rol în lubrifiere, ce conține și acesta spermatozoizi, și faptul că ar fi și în penultima zi de ovulație cresc și mai mult șansele