| doddytssa a întrebat:

Buna am si eu o problema maine urmeaza sa am primul contact sexual eu si iubitul meu am hotarat amandoi ca este momentul avem impruna 1 an si 3 luni ne intelegem foarte bine si am hotarat sa trecem mai departe. nu imi este frica de nimic nu mi-e frica de durere sau altceva singura chestie este ca am foarte mari emotii este mai mare ca mine cu 1 an eu am 15 ani iar el are 16 pentru amandoi va fi prima data... vrea si eu niste sfaturi sa nu mai am emotii.:-D

Răspuns Câştigător
| Trufa_7676 a răspuns:

Cel mai bun sfat e sa te lasi dusa de val si sa profiti de fiecare moment, sa pretuiesti fiecare atingere, pentru ca nu vei uita asta niciodata. ^iubeste cu cap pana peste cap. [bea ceva inainte, sa fi mai curajoasa laughing].

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Un sfat ar fi sa mai astepti. Daca merge atat de bine relatia, de ce trebuie neaparat sex?!

Tu sti cate responsabilitati implica sexul?!

Asteapta sa fi majora!

| CoquineNoire a răspuns:

Mijto zi pentru niste mucea ca voi sa o faca.
Spurcati o zi sfanta ca ziua copilului.
O sa se duca de râpa lumea asta "inocenta" a boracilor, datorita voua.

| DarQueen a răspuns:

Frumoasă zi v-ați ales. Încă sunteți copii, ce naiba?
Se duce lumea de râpă... vorba lui @BlaBla

| plasticstyle a răspuns:

H0 nebunou, sa nu-ti para rau dupa aia

| Flinston a răspuns:

La 15 ani...

| iulia_7948 a răspuns:

Dar are cuculet la 16 anisori?

| razwan3l a răspuns:

Baaa nu uitati de PREZERVATIVE luati dinalea de firma eu recomand DUREX

| Noname69 a răspuns:

Daca sunteti de 1 si 3 luni impreuna happy, si ati decis amandoi va urez succes la amandoi happy...

| Titi_8249 a răspuns:

Oooo...cam virstatongue dar sa stii ca peurma nute paraseste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, când o să fiţi amândoi împreună totul va fi perfect. o lungiţi cu săruturi chestii. nu săriţi direct unul pe altu`:*

Have fun!

| LlameX a răspuns:

Fi tu insati relaxeazate lasa toate probleme personale sau materiale depoarte uita de astea, fi cu totul acolo pentru tine si el. si savureaza fiecare moment pentru ca treaba asta se intampla o singura data in viata si cel mai important sa fi sigura ca vrei asta un sfat. nu sta incordata in timpul actului se-xual. fi relaxata nu este recomandat sa fi incordata aveti grija sa nu faceti bebe bafta. sa ne povestesti cum a fost

| Barosanu_2710 a răspuns:

Nu e recomandat sa iti incepi viata sexuala la 15 ani.cel putin peste 16. da faci ce vrei, e pasarica ta!

| doddytssa explică:

Ms trufawinking imi pare raw de ziua copilului nu e o zii sfanta ca sa fac pacat.winking app a fost ceva besttyal love struck foarte frumos love struck a fost exact cum mi-am dorit am inceput normal cu niste sarutarii niste aingerii fierbintii.neam jucat putin si usor usor am trecut si la actiunee love struck blushing