| anonim230 a întrebat:

am si eu o "problema" si as avea nevoie de niste sfaturi, ce e mai bine sa fac si chestii de genu. am hotarat alaturi de prietena mea sa trecem la pasul urmator si sa facem sex pentru prima data si as vrea niste sfaturi. multumesc!

4 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Mai bine mai asteapta, informeaza-te si apoi treceti la pasul urmator! In momentul de fata nu sunteti pregatiti! Asculta de unul mai mare care e trecut cat de cat prin viata!winking

| alone a răspuns:

Daca voi simtiti ca e cazu sa treceti la pasu urmator si sunte-ti siguri ca e bine sa faceti asta atunci stiu sigur ca nimic nu o sa va opreasa in primul rand sa nu uitam d prezervativ e partea cea mai importanta chiar si daca e prima data pentru ea sa stii ca mg cu prezervativ si asea scapati d o grija in al doilea rand tandretea conteaza mt incearca sa fi dragoastos cu ea si mai ales priveste-o mt in ochi :X

| compaq15 a răspuns:

Hai ma frate, vrei sa ti-o tragi si nu stii. nu mai e ca pe vremuri. bagi **** in **** si aia e.

| Butterfly_3278 a răspuns:

SA fii cat mai tandru si sa-i spui mereu ca o iubesti pentru ca pe ea o va durea enorm de tarelaughing.(stiu din exprientza)...dar mai bine mai documentati-va...decat sa aveti parte de intamplari neplacutesad.