| pissy_3104 a întrebat:

Am si eu o problema straight face. Pe lady popular, sunt la nivelul 4 si am ca scop sa salvez 10 echipamente in camera mea si chiar nu inteleg. Ce trebuie sa fac? URGENTT! plzz. Dau funda :-) Scz categoriaa! :-s

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Sa salvezi 10 tinute.Adica aia gen:fusta neagra, pantofi roz, bluza roz, si dai sa salvezi tinuta.

2 răspunsuri:
| Miruna_7873 a răspuns:

Chiar trebuia sa pui intrebarea la categoria asta numai ca sa ti se raspunda,, mai repede"? happy

| CamAnonim a răspuns:

Sa salvezi 10 echipamente in camera ta adica sa pui 10 lucruri in camera si sa o salvezi asta inseamnawinking
Mult noroc
PS:sunt la nivelu 5smug