| pissy_3104 a întrebat:

Am si eu o mica problema laughing. Pe lady popular, sunt la nivelul 4 straight face si am ca scop sa salvez 10 echipamente in camera mea si chiar nu inteleg! Ce trebuie sa fac? rolling on the floor)) Funda!batting eyelashes promit! happy

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Buna!
Trebuie sa mergi la garderoba si sa te imbraci, apoi sa salvezi 10 tinute. La asta se refera.
Daca vrei sa vezi scopurile tuturor nivelelor, uita-te aici:
http://forum.ladypopular.ro/viewtopic.php?f=50&t=423
Bafta!
xoxo

7 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

10 echipamente=10 hain, obiecte

funda?

| LoReDaNa a răspuns:

Pai trebuie sa te duci in oras sh sa cumperi ceva pentru camera.
cum ar fi podea, oglinda, farfurie, perdea etc...

sh cumperi 10 obiecte
Sh te duci in apartement sh pe aranjezi cum vrei u!

SH GATA!

funda?

| LoReDaNa a răspuns:

Draga dey nu se refera la imbrakminte tongue

aia e pe la niv 5-6 tonguehee hee)

e vorba de obiecte din cameratongue

| Diiia_3965 a răspuns:

Trebuie sa cumperi mobila si sa o asezi prin camere thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei uitete: http://mondenadela.blogspot.com e cel mai tare
gasesti orice iti trebuie ! deschide;)

| bcd a răspuns:

Nic0le16 se refera si la haine.happy fiindca eu am terminat acel scop schimband 10 tinute... deci pissy merge si cu haine.:*

| me_7329 a răspuns:

Pai imbraci fata si akl sus pe undeva apare salvare si apare sa scrii un nume si scrii cum se va numii imbracamintea laughing! si faci tot asa 10 echipamente!batting eyelashes