| proho1999 a întrebat:

Am un prieten care place o fata si ea il place. Ei sunt un cuplu dar nu vor sa se sarute si eu tot incerc sa dar nu reusesc. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Sa ii lasi in pace sunt timizi cu tine pe langa ei cred ca se va sfarsi prost si prietena mea s-a combinat cu un tip nu s-au sarutat timp de vreo 2 luni si s-au despartit

| floryn92 a răspuns:

Iti spun eu ce sa faci: invata limba romana si apoi vi si iti postezi problemele!

| altcinevaaa a răspuns:

Din cate zici tu, daca sunt cuplu si nu vor sa se sarute, atunci ori au o problema fizica ori una mentala de nu vor sa faca asta.Parerea mea ca daca nu vor ei nu prea ai avea ce sa faci, si nu e nici bine sa ii "obligi" sa faca asta dupa aia daca se intampla ceva in legatura cu asta s-ar putea sa zica ca e din cauza ta.