| Snowkid a întrebat:

Unei fete iar place ca un prieten (amic) care vrea sa fie cu ea sa o sarute asa prin surprindere? ..bineinteles si ea sa aiba o simpatie pentru el happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MadalinaaIoana a răspuns:

Depinde in ce toane o prinde, ca daca e suparata ii da o palma laughing
Glumesc. Depinde cat de mare e acea simpatie. De exemplu prietenei mele ii place de un baiat si si baiatul o place. Daca ar vrea sa o sarute, fetei i-ar placea ( asa mi-a zis )

| LadyDeny a răspuns:

Cand vine vorba de sarut prin surprindere sunt 50% sanse ca prietenia sa devina relatie si 50% sanse sa se rupa acea prietenie de tot. E la risc sarutul. Doar daca vezi semne ca si ea te place atunci poate ar iesi bine dar daca nu esti sigur nu o fa, va iesi rau laughing Mai bine astepti sa vezi cum decurg lucrurilewinking ai timp si cu sarutul laughing