| Optimus7 a întrebat:

Daca imi place de o fata si ea are prieten merita sa incerc sa fiu cu ea?

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Poti astepta,pana se despart. Cand se va petrece acest lucru,nimeni nu-ti poate spune, nici macar ea.Dar de ce tocmai o fata care are prieten, asta nu mai inteleg.

| mgtow a răspuns:

Nu merita. Cauta una fara prieten.

Răspuns utilizator avertizat
| dryu22 a răspuns:

Eu sunt in aceeasi situatie cu LARISA sad
dar stii cum e : Incercarea moarte n-are!winking Dar mai intai comunica cu ea... Nu o lua foarte tare! Si nu da de banuit! S`ar putea sa te certi cu prietenul fetei.winking si vezi daca ea iti da de inteles ca te place :-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu-i vinovat cine incearca, ci acel care pune botul.da poti sati construiesti fericirea daramand-o pe a altuia.dar de regula cine o face odata, o face mereu.asa ca nu fi sigur, ca no sa patesti la fel.ma uit asa la omenirea asta ca numai vorbele si gandurile frumoase e de ea ca faptele o contrazic cu totul.prietenie,dragoste,sinceritate,vax cu apa rece.inselari,tradari,neseriozitate,perversiuni,divorturi,si o totala viata in minciuna.halal de acest modernism.si se mai intreaba sau afirma pe la stiinta si religie de ce e atata suferinta? de aia ca noi santem niste sfinti si Dumnezeu e rau.ca ne invata de bine.

| LARISA_3366 a răspuns:

Pai... sincera sa fiu... si eu am aceeasi situatie dar sunt fata. imi place de un baiat dar este impreuna cu cea mai buna prietena a mea. el da semne sa ma placa dar si in prezent sunt impreuna.
mai bine, daca baiatul cu care este fata iti este prieten mai bine pastreaza o prietenie decat o fata; ele vin si pleaca

bafta in continuare!:*happy
sper sa iau funda!