| anonim_4396 a întrebat:

Bună, anul acesta de la inceput am strans leu cu leu si am lucrat absolut unde am putut intre timp fiind si elev in a 12-a.
O venit timpul in care sa merg la iubita-mea ce este la 500 km de mine, si maine aveam tren sa plec. Fiecare secunda o număram pana sa ajunga ziua in care trebuia sa plec, si trecerea al dracului de greu... infiorator de greu. Si ce sa vezi astazi s o intamplat ca un membru din familia ei sa aiba covid si sa fie carantinată...
Si ce sa vezi toate mi s-au trantit in cap si am început asa sa imi fie o ciuda si o scarba si niste nervi inexplicabili oarecum... uite stai un an si rabzi pentru a face bani sa mergi la persoana iubita si dupa pl...
Si problema ca incep sa simt ca prostul nervi si pe ea.ce sa fac

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ai rabdare sa se vindece de covid, acel membru al familiei ei, si apoi poti merge fara teama ca te imbolnavesti si tu de covid. Cu multa rabdare, treci Oltul mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca familia ei face parte dintr-o rasa de oameni de inteligenta inferioara

| Roberrt21 a răspuns:

Intelege situația, după ce trece problema asta cu virusul din casa ei poti merge la ea, stiu, mai e mult si esti frustrat din cauza asta. Încearcă să te calmezi si sa vezi situatia exact cum e, chiar nu se poate. O zi bună!