| alina6344 a întrebat:

As avea nevoie de putin ajutorhee hee. Am fost impreuna cu un baiat de 1 luna si o saptamana. Toate bune si frumoase la inceput: eu credeam ca simt ceva adevarat pentru el, toata lumea ne vedea cuplul perfect. Dar, totul s-a stins deodata din partea mea: ma seca cu mesajele lui de dragoste si planurile pe care si le facuse pe viitor asa ca am hotarat [dupa o saptamana]sa ma despart de el. El a suferit enorm de multcrying iar eu credeam ca imi este mai bine asastraight face. Proasta alegere. Dupa despartire ii simteam lipsa, si eram extrem de geloasa cand il vedeam cu alte fete, asa ca am inceput sa vorbesc din nou cu elhappy.

In prezent ne intelegem bine dar nu stiu ce este cu mine: Cand il am langa mine nu il vreastraight face iar cand il pierd simt ca am nevoie de el ca de aerhappy. Ce inseamna asta? Chiar nu pot sa-mi dau seama ce este cu mine si nu stiu ce sa fac, pentru ca el aseara m-a intrebat daca vreau sa fiu din nou impreuna cu el si nu am dat nici un raspuns.

P. S: Duminica a foost o zii minunata pentru amn2, pentru ca am mers in oras la o prietena. tot timpul m-a tinut de mana si in brate iar eu m-am simtit foarte bine, dar seara cand am ajuns acasa m-am gandit ca nu il vreau langa mine.

Ajutati`ma!cryingstraight facestraight face

3 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Eu zic ca il iubesti! Dupa ce ai sa petreci mai mult timp cu el ai sa vezi ca ai sa til doresti permanent cu tine.
Daca baiatul asta te-a acceptat dupa ce i-ai dat papucii inseamna ca te iubeste.
Nu pierde oferta@!
ppa

| alina6344 explică:

Am uitat sa mentionez: El este chiar perfect! Este cuminte, inteligent, muncitor, dragut tot ce iti poti dorii la un baiatstraight face:X

| BaяbieGυяl a răspuns:

Shy eu am fost in acceasi situatie, il iubesti, si eu am avut acceasi chestie dar acum nu mai pot fara ellaughingnu te mai despartii de el