| iuli23 a întrebat:

as avea si eu o intrebare: ce pastile anticonceptionale imi recomandati? as vrea sa stiu daca sunt sigure in conditiile in care le iei mereu si daca exista situatii in care te poti trezi cu surprize neplacute. am auzit ca jasmine sunt destul de bune, insa astept si o alta parere despre ceea ce folositi sa ma pot hotari si eu. este adevarat ca te ingrasi dupa utilizarea lor?
multumesc!

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Decat sa le iei de capul tau si sa faci mai rau, mai bine ai da fuguta la un medic ginecolog

| tabittha a răspuns:

Eu stiu ca aceste pastile nu le iei dupa cum vrei tu, ci trebuie sa te adresezi mai intai unui doctor specialist, care in urma unui examen sau analize, iti poate recomanda ceea ce i se portriveste corpului tau.