| Mădălina_2296 a întrebat:

as dori si eu daca se poate niste anunturi de un Espero, nu nou, maxim 3000 de euro, sau daca stiti pe cineva care vinde, dar sa fie intr-o satre acceptabila, adica nu harpanitahappy

aa, am postat intrebarea la aceasta categ. fiindca are cele mai multe vizualizari.

Multumesc mult!

M a d Uhappy

4 răspunsuri:
| Mădălina_2296 explică:

Harciog esti tare glumet sa stii laughing, lasa ca suspensiile le rezolvam noi intr-un servicelaughing

Si mersi pentru rasp, am sa vb cu taicamiu...ca masina pentru mine, mai trebuie sa asteptlaughing

| dodorina a răspuns:

Cunosc pe cineva care vinde o nubira in super stare si super pret. o spala zilnic e obsedat. evident e prima lui masina si are grija de ea mai mult decat de sor'sa! daca te intereseaza catdodo_virtuoscat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul dar slabe sperante pentru sex si dragoste din cauza slabelor suspensii.

| danycsbraila a răspuns:

Mai si eu cunosc pe un baiat care vinde masini acum momentan are 3 masini 2 frod brek si 1 ford mustang daca te intereseazama cauta lasa-mi un mesaj daca vrei relatii si doresti sa cumperi masina.