| anonim_4396 a întrebat:

as dori si eu sa imi cumpar un epilator, dar nu ma pot hotari asupra unuia.Care sunt mai bune cele cu discuri sau cele cu pensete si de ce? Sau exista vreo diferenta intre ele? Nu am limita de pret, dar nici nu vreau sa dau banii aiurea doar de dragul de a-i da. Am citit de epilatoarele braun ca ar fi foarte bune, dar in acelasi timp de cele philips ca ar fi bune pentru piele sensibila.Este adevarat? Dar despre epilatoarele rezistente la apa ce spuneti? Aveti vreuna/vreunul dintre voi? Ceara nu-mi place deloc, am incercat acasa, si pe langa ca mi-a luat doar 2-3 firicele mi-am si chinuit pielea foarte tare, iar la salon nu vreau sa merg, este prea costisitor sa dau lunar sute de mii...

1 răspuns:
| alina7 a răspuns:

Pot alege epilare defnitiva si nu mai trebui sa dai sute de mii pe luna