| analia_6778 a întrebat:

Buna as dori si eu sa stiu cum e cand o femeie isi da drumul ce simnte, sau daca simnte, daca curge vreun lichid. Multumesc

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In general, orgasmul este descris diferit de femei. Cele mai multe, insa, il descriu ca pe un fel de eliberare foarte placuta, ca un arc care se strange in interiorul femeii pana la un moment culminant, cand tensiunea se elibereaza cu surle si trambite. De obicei are loc o umezire amrcata a vaginului in acel moment, fara sa curga ceva. Rareori sunt femei care au o scurgere de lichid limpede (cateva picaturi) in momentul orgasmului.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey se uda atunci cand e excitata rau! Sa isi dea drumul?! Adica orgasmul sau ce?!

| tuska a răspuns:

Depinde de unde si da drumu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde? sa-si dea drumul? si unde? ca in apa daca-ti dai drumul te uzi.normal ca simti apa. e lichida.pentru putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se elibereaza si lichid dar mie cel mai mult imi place cind se inclesteaza si se scutura spasmodic tipind de placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o femeie se scomorashte, vei simti... respiratie greoaie, vaginul se face piatra in jurul cucului, etc. cel mai simplu e sa intrebi.