| inferno94 a întrebat:

as dori si eu un sfat daca se poate.Imi place de cineva foarte mult si acea persoana cred ca imi cam face ochi dulci, cam ce credeti ca ar trebui sa fac? Mentionez ca acea persoana e frizerita la care ma duc sa ma tund...

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asta este meseria ei: pentru a-si face clientela, ea trebuie sa fie draguta cu toti clientii. Pentru a te asigura ca te place, mergi mai des la tuns.

| inferno94 explică (pentru neutrino):

Asta am crezut si eu prima data, dar am observat ca nu se comporta la fel si cu ceilalti clienti. nu stiu ce sa cred

| ywar a răspuns:

In cazul asta nu te tunde "zero".
Acum, ce vrei sa faci? Nu poti sa fi sigur ca iti face ochi dulci pana nu testezi. O femeie poate zambi frumos, comercial dar asta nu inseamna ca flirteaza.

| Lumeaîn3D a răspuns:

Bună!
După părerea mea, pare uşurică. Dacă tot zici că-ţi place, încearcă s-o cunoşti mai bine. Invit-o la o primblare prin parc, întreab-o ce hobii are, ce culoare îi place.e.t.c, dar dacă are prieten, atunci nu-ţi mai pierde timpul cu eawinking

| inferno94 explică (pentru Lumeaîn3D):

Si nu, nu pare usuratica, ba chiar pare o fire mai pocaita ca sa zic asa...