| laviniabeluska11 a întrebat:

As vrea sa ii fac o surpriza iubitului meu cand vine acasa. E plecat câteva zile din oras si cand se întoarce vreau sa il suprind. Va rog!

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Simplu! chemi un prieten și stați goi în pat când vine iubitul acasă.
Mai surprins de atât nu reușești!

| sopranaCadaverica a răspuns:

Dezbraca-te si intinde-te pe masa de bucatarie. big grin

| theillusoryman a răspuns:

Culca-te cu alt bărbat si fa asta în timp ce el intră pe usa.Cu siguranță va fi o surpriză de neuitat pentru el.Bafta!

| Ciubotaru_Cezar_Paul_1970 a răspuns:

Fa i o ****, o ****, o **** salbatica

| alexandrap23 a răspuns:

El iti face tie surprize?

| alexandrap23 a răspuns:

Daca da, poti aranja pe pat poze cu voi in forma de inima, de exemplu. Gen pozele sa formeze o inima mare pe pat