| Andrei1505 a întrebat:

Buna, as vrea sa incerc niște jocuri erotice cu iubita mea dar nu am nici o idee, ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Costum de pvc sau lycra si faci sex

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Jocurile erotice sunt pentru grupa mică. În ziua de azi când treci la grupa mare, te joci de-a mama și de-a tata.

| ywar a răspuns:

Iti propun niste jocuri erotice in bucatarie... cu ciocanul de snitele. Poti sa o condimentezi cu putina boia si niste cimbru, eventual niste busuioc. Next level, o pui pe gratarul de mici, dupa o fina ajustare cu ciocanul de snitele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ați încercat pana acum, faceți sex în mașină, în parc noapte târziu sau în baia unui restaurant

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Costume,jucarii sexuale, sex in locuri ciudate

Răspuns utilizator avertizat