| Justdoit_7404 a întrebat:

Dați-mi va rog idee de niște jocuri erotice pe care sa le fac cu partenera. Mulțumesc Anticipat! P. S: Sa nu fie prea "indrasnete".

Răspuns Câştigător
| alecsutza_4184 a răspuns:

Pai ia putea sa incepi sa o saruti pe gat, apoi sa coboro pana pe sanii,
ridici bluzita si o saruti tandru pe burtik,
si sa o mangai
ap o sa iti mai vina in minte fara sa iti dai seama

4 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Lol incearca 69

| scarlet a răspuns:

Internetul e pentru pornografie. Documenteaza-te si tu putin, nu sunt chiar putine site-urile porno.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca se scrie cu 'z'...

| Vera8156 a răspuns:

Prinde-i mainile deasupra capului si de acolo te descurci. Fie ca o saruti pasional, fie ca vrei sa cobori pe gat si sani, senzatia de imobilizare este extrem de excitanta. Ai grija sa nu fi violent si sa nu te grabesti.