| Lamaie_4904 a întrebat:

as vrea sa intru la liceul Dinu Lipatti. In ce constau probele de muzica? se intra pe medie, sau doar pe proba? (p. s: scuzati categoria, daaici se intra cel mai frecvent.)

1 răspuns:
| cosminaa_1580 a răspuns:

Din cate stiu eu.media pentru intrare.este ceva de genu media ta+ nota de la proba.probe sunt mai multe nu le stiu pe toate exact dar una este la teatru si este destul de usor si restul la un instrument si voce parca. sper ca te-am ajutat