| Kámέℓíá a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati cu un mic sfat, cred ca imi place de un baiat...cam de cateva zile bune... el ma baga in seama pe mess, vorbim, ne trimitem pupicuri iar eu i-am trimis niste poze cu mine sa aleaga care este mai frumoasa sa o pun la profil pe facebook, l-am etichetat la poza si am zis ca "aleasa de baiatul cutare"el o zis sa sterg etichetarea, si am zzis ca un fel de gluma ca "placi pe o fata si nu vrei sa vada? sau celaughing "o zis ca " asa ceva ", il plac din ce in ce mai mult si nu stiu cum sa fac sa se indragosteasca de minesad, un sfatpuppy dog eyes, o >fundita:*mersibig grin

Răspuns Câştigător
| mihaela2808 a răspuns:

Daca ii place de alta fata nu ai ce sa ii faci.Incearca sa petreci din ce in ce mai mult timp cu el sa vorbiti si sa va cunoasteti mai bine. Poate isi va schimba parerea.

1 răspuns:
| KentLieTequila a răspuns:

Ar trebuii sa ii spui ce simti. Daca este intr-adevar un Baiat Intelept si cu capul pe umeri va intelege.
Si nu o sa ii pese De ce spun ceilalti o sa fie langa tine
Funda?