| anonim_4396 a întrebat:

Buna, as vrea să mă masturbez, idei de obiecte? Dau funda!

14 răspunsuri:
| Eibogu a răspuns:

Câti ani ai?

| AndreeaWTS a răspuns:

Troll.

| Amali23a a răspuns:

Daca vrei sa incepi inseamna ca esti inca virgina sau asa am dedus eu.
obiecte mai suptiri: un creon, sau un pix, degetul, niste carioci mai groase
obiecte mai mari: capatul de la peria de par, coada de la matura,

Sunt metode si mai ok cum ar fi frecarea de vreo perna idk

| rapandula a răspuns:

Doua degete. Daca esti mai hard core, incearca 3-4 sau toata mana.

| Invictusman a răspuns:

Dildoul

| Sofer a răspuns:

Cu un crenvurșt.

| Violleta2022 a răspuns:

Fara obiecte, fiindcă te dezvirginezi, apoi risti sa-ti perforezi vaginul sau sa-ti produci o infecție.
la fetite, masturbarea se face doar cu degetul pe clitoris, fiind suficienta si satisfăcătoare.

| Invictusman a răspuns (pentru Sofer):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai sunt virgina doar că nu vreau să îmi iau jucării

| CodrutElian1990 a răspuns:

Vezi, poate gasesti gratis ceva natural.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dacă ai peste 18 ani atunci ma ofer eu jucăria ta. laughing te de sa te chinui când pot fi doi oameni fericiți? laughing

| Eisenheim a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite un băiat isteț, atâtea complicații când soluția e simpla laughing

| Rhea44 a răspuns:

Castravete happy coada de la maturahappy puta cainelul happy ( ca mai erau cazuri ) daca intra tot pumnul baga pana la cot sa vezi ce se intampla

| LastBlackNight a răspuns:

Esti femeie, nu ar trebui sa faci asta