| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ma sfatuiti si pe mine ce sa fac: marti i-am propus fostului meu prieten sa ne intalnim, dupa ce la ultima intalnire ne-am sarutat. m-a amanat pe vineri, dar azi nu a dat nici un semn de viata. nici eu nu l-am cautat. Dar de la ultima intalnire noi tot am mai vorbit. SA inteleg ca inca are nevoie de timp sa se gandeasca? el e un tip asa mai timid...

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iti place sa joci rolul unei mingi de fotbal si sa dai vina pe fotbalist, sub pretextul ca el este asa, mai timid. In acest caz, nu-ti pot ura decat "distractie placuta"!

| Iubibilăă a răspuns:

Sa plictisit de tine.
Pa, pa.
Imi pare foarte rau.
Succes data viitoare