| marinka25 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. am un simplu prieten, intr-o zi neam intilnit intimplator la un concert si mea propus sa ne ducem sa bem cite o afea apoi ne-am sarutat am mai stat cu el vo jumatate de ora apoi am plecat dupa aia nu ne-am vazut 2 luni dar citeva saptamini am vorbit pe skype. sapptamina trecuta iarasi ne-am vazut el ma cupris ma pupat pe buze am dansat cu el apoi mea spus ca vrea un sarut dulce de la mine ne-am sarutat am mai stat a spus ca ii era dor de mine. dar noi nu ne intalnim si nu inteleg ce se numeste asta ca doar vorbim ne sarutam dar nu ne intalnim. cum credeti ce intentii are sau ce vrea cu toate acestea? va rog ajutati-ma vreau sa inteleg si eu

11 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Hello:* Mi se intampla si mie, te i-a in brate, te pupa, iti spune numai cuvinte dulci si pare ca te iubeste, apoi incepi sa tii la elbig grin De fapt: esti foarte atragatoare pentru el, insa el[probabil] nu e genul care sa stea numai cu o fata. De aceea nu iti cere sa va combinati, dar sa stii ca te place!:* mult.
Bafta! :***

Răspuns utilizator avertizat
| KiTTyDoLL a răspuns:

Sincer vrea doar sa te bage in patul lui sau ma rog unde vrea sa faceti sex...scuza-ma ca am fost atat de directa dar suntem fete si incercam sa ne ajutam, sincer fata mea baiatul asta vrea sa se culce cu tine.parerea mea este sa te debarasezi de el pentru ca se va culca cu tine apoi te va lasa balta este tot ce vrea crede-ma stiu ce zic. te pup:* si ai grija ce faci

| marinka25 explică (pentru KiTTyDoLL):

Da dar vezi ca el de pat nici vorba nu ia noi pur si simplu vorbim, ma saruta imi face complimente. dar deam de cind nu imi propune intilnire

| KiTTyDoLL a răspuns (pentru marinka25):

Pai asa incepe acum dar intr-o zi va dori sa te bage in patul lui nu te lasa pacalita de comportamentul lui de acum ca doar vorbiti.tu faci cum vrei, eu ti-am dat un sfat dar mai tarziu intr-o zi imi vei da dreptatewinking

| NeimaginabilA a răspuns:

Exista o cale de a i-ti da seama:
Fa-te urata, daca te mai place sansele ca e o dragoste adevarata sunt mult mai mari.

| marinka25 explică (pentru NeimaginabilA):

Cum sa ma fac urita?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru marinka25):

Prin a parea mai stearsa, a nu mai iesii in evidenta.

| NinaSimone a răspuns:

Pai intreaba-l big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da viseaza mult si tocmai mai tarziu te vei trezi la realitate. take care

| Alex1324 a răspuns:

Deci sfatul meu este sa ii zici gata. pentru ca profita de tine. si nu are rost. stiu ca sunt baiat si am facut si eu asa ceva era o tipa super draguta dar eram cu ea doar cand nu eram cu alta fata in club... deci mai zi ca e gata totu.