| felinadenoapte18 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum sa-mi fac prieteni la liceu ca am fost printrun liceu in trecere si fetele si baietii aveau fite si nu crd k as putea sa ma imprietenesc cu ei pentru ca eu st mai retrasa putin si mi-e frica sa nu rada de mine oare ce trebuie sa fac ca sa ma pot imprietenii la liceu nu stiu ce sa fac mi-e frica si la anul intru la liceu! va rog ajutati-ma plizz!

2 răspunsuri:
| sunshine939 a răspuns:

Cum sa ti spun verde in fata dar la liceu nu se fac prietenii.totul e o barfa si o prefacatorie.ia relatiile de dupa rar se mai pastreaza.succes

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Iti gasesti prieteni cu CREIER, nu cu FITE in cap. Daca le fac neuronii sinapsa, nu o sa ii intereseze ca esti retrasa, si nu o sa rada de tine. Fereste-te in continuare de fitosi/fitoase, de cei superficiali, si cauta-ti prieteni carora sa le pese doar de caracterul tau [nu de aspectul fizic, sau de situatia financiara] si in care sa ai incredere.