| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu daca te dezvirgineaza un baiat(iubitul tau)te doare si cum ar trebui sa se comporte el cand facem dragoste? va rog sa ma ajutati! dau funda la cei ca imi spun mai pe larg! va rog!

3 răspunsuri:
| Gabi_6377 a răspuns:

Prima oara eciudat rau, pentru ca, daca esti virgina, nu prea te exciti, deoarece corpul nu e obisnuit cu placerile sexuale si atingerile de aceasta natura.Corpurile nu sunt obisnuite si e nevoie de timp ca sa-ti dai seama cum e cu sexul. O sa fie dureros intr-o masura mai mica sau mai mare, depinde de corp. El trebuie sa fie lent in miscari si sa aiba foarte multa rabdare.Nu prea ai cum sa simti placere, pentru ca nu sti despre ce e vorba, dar dupa 2, 3 ori, iti dai seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El trebuie sa fie foarte atent cu tine, trebuie sa va protejati(ASTA E CEL MAI IMPORTANT LUCRU). Si tu cum crezi ca ar trebui sa se intample? Iti rupe himenul cand ti-o baga, si cam doare din cate am auzit (nu am facut-o niciodata). Succes si nu te panica!

| cryutza a răspuns:

Mai geo, doare un pic, difera de la pers la pers.pe mine una nu m-a durut ff tare, adica era suportabila, si pe mom nu mi-a curs sange. dar am prietene pe care lea durut ff tare si lea curs si sange! te sfatuiesc sa ai grija cu cine faci prima data si sa merite pers aia. El ar trebui sa fie rabdator, sa aiba grija si sa iti vb frumos, conteaza ff mult.ast sa imi spui cum a fosthee hee