| 4you a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu si eu cateva semne ca o fata te placebig grin
Dau funditawinking si mersi:*

4 răspunsuri:
| mosu_9772 a răspuns:

Cand o fata te place iti dai seama foarte usor semnele sunt evidente as putea spune aceasta e interesata de cea ce iti place tie te priveste cu admiratie se rusineaza daca o abordezi doreste sa faceti cat mai multe activitati impreuna

| ela_9708 a răspuns:

-se uita dupa tine;
-este atenta mereu la ceea ce faci;
face multe gesturi: gen:te ajut ca ceva, ce fum esti'
-e timida cand o intrebi ceva;
-alte semne ar trebui sa le observi tuwinkingbig grin

| DiDi a răspuns:

Se da pe langa tine, poate flirteaza. Te invita la o plimbare, poate vrea sa faca ceva activitati alaturi de tine. Iti dai seama usor.happy

| →Alee׃╳← a răspuns:

Se uita la tine mereu
mereu este prin preajma ta
te urmareste
este de aceeasi parere cu tine in orice situatie
este timida cand iti vorbeste

dar cred ca observi tu singurhappy
dar nu se intampla mereu asa
persoanele sunt diferite
oricum
bafta la agatatsmug
>big grin