| 4you a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu si eu cateva semne cand te place o fata

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Incearca cu tot dinadinsul sa aiba tangente cu tine, iti vorbeste frumos, incearca sa devina amuzanta, iti bate anumite apropouri, iti zambeste.

| Vizitiul a răspuns:

Prin simplul fapt ca mi-ai catalogat raspunsul ca fiind unul nefolositor, nu m-a deranjat!
Raspunsul tau e similar cu al meu.
Concluzie: nici tu nu stii ce doresti!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Se uita la tine insistent
Iti zambeste mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se poate uita mai insistent la tine, te cauta. Vrea sa se faca remarcata...pentru ca tu sa o bagi in seama!winking

| CoNNecT a răspuns:

Poi din punctul meu de vedere: se uita dupa tine mereu, rade la glumele tale, daca nu are iti va cere numar de tell, id s. a. petrece sau incearca sa petreaca cat mai mult timp prin preajma tawhistling Iti va privi in permanenta ochii in timp ce iti vorbeste.incearca sa isi puna in valoare calitatile fizice.zambeste mult cand se afla in preajma ta s. a.