| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva...cand o sa-mi incep viata sexuala o sa ejaculez la fel de repede ca si la masturbare?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce reactie o sa ai

Elianna
| Elianna a răspuns:

Si mai repede! Sexul cu partenera presupune o excitare mult mai puternica! Daca faci sex cu "Manuela" prea des, o sa ai nenorocul ca atunci cand vei incepe sa faci sex de-adevatatelea, la inceput, sa-ti moara la intrare, adica sa termini inainte de a fii inceput! Dar cu timpul o sa inveti sa te abtii si sa te controlezi!

| Adorable a răspuns:

Prima data o sa ejaculezi mai repede deoarece organismul nu este obisnuit, cam la maxim 10 minute, apoi in jur de jumatate de ora.

| fgch a răspuns:

Posibil sa ejaculezi si mai repede.Mai multe emotii tongue Da e ok, nu te stresa.Nimeni nu s-a nascut vedeta porno, toti asa am inceputwinking. In timp o sa fie din ce in ce mai bine big grin. Bafta, si sa te protejeziwinking

| dariaelena a răspuns:

Da, normalbig grin

| cazzo a răspuns:

Am 15 anii si mi-am inceput viata sexuala foarte recent si sa stii ca nu a durat cat un film porno in 5 minute am terminat al 2lea numar a durat 20 de minute deci nu cred ca o sa ai probleme funa?

| ElectricChapel a răspuns:

Pai sa-ti spun... La masturbare, creierul tau este concentrat pe un film erotic, sau ai un gand erotic, etc. Daca te masturbezi mereu vei ejacula mai repede. Problema e ca iti trebuie autocontrol. Nu ai experienta. Cat despre sex cu X sau Y, stai fara grija. Un om are mai multe orgasme laughing

| Alexutzu97 a răspuns:

Esti culmealaughing