| justme_8114 a întrebat:

Salut, am 14 ani si de ceva mai mult timp ma masturbez si ejaculez foarte repede 1 min max 2, e vreo problema, vreau sa incep viata sexuala. Sa fiu ingrijorat de asta? Cum va fi la primul contact? voi ejacula repede apoi v-a trebui sa incep iar?

2 răspunsuri:
| Dmitrie10 a răspuns:

Mdaaa.Nu cred ca e o problema mare.Eu n-am avut relatie sexuala niciodata, dar si la mine max 2 minute si ejaculez,nu cred sa fie o problema,si daca vrei o relatie sexuala, foloseste prezervativul, si fa cit vrei.

| IoanBorca_5270 a răspuns:

Da, o maaaare problema! Poate sati pice capu plii!