| babybu a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva si sper ca imi va raspunde cel/cea care stie.Acum cateva ore am observat cateva punctulete pe gulereul penisului. Punctulete rosii de marimea varfului de ac.Nu sunt incomode, nu sunt "ridicate", nu secreta nimic si nu sunt urat mirositoare.As vrea sa stiu daca este ceva grav sau nu.Va multumesc si va doresc o seara buna!

Răspuns Câştigător
| BraticeviciBogdan a răspuns:

Poate sa fie o iritatie, poate sa fie din cauza igienei necorespunzatoare sau poate sa fie din cauza nefolosirii prezervativului... Cel mai bun remediu pe care il stiu pentru astfel de probleme este un consult la un doctor de specialitate