| Legend123 a întrebat:

ieri seara cand m-am dus sa fac baie am observat pe mana stanga niste punctulete rosii micute si parca tind sa apara si pe dreapta (sunt doar cateva) daca apas pe ele sau le ating de ceva ma inteapa usor. sunt ca niste punctulete sub piele dar care par sa iasa la suprafata. am 2 punctulete si pe degetul aratator dar care nu se observa prea bine in rest am pe partea stanga jos a palmii (mai multe apropiate) si inca vreo cateva in celelalte parti ale palmii dar nu multe. ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Se poate sa fie alergie sau intoxicatie alimentara. Poti lua Claritine.

| Legend123 explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

A disparut de la sine intr-o zi. multumesc oricum happy

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru Legend123):

Foarte bine, inseamna ca a fost o simpla alergie! Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Probabil să fie de la măncare, dar ar fi bine să mergi la un control.