| teadorr a întrebat:

As vrea si eu niste mesaje de dragoste dragute pentru iubitul meu.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cele frumoase si sincere ți le dictează inima, n-ar trebui sa ai nevoie de net.

| nklfjagfalkhgalkgh a răspuns:

Spune-i ca esti la spital si sa nu se alarmeze deoarece trebuie sa iti faca o operatie pe inima la care tu o sa ii faci fata deoarece acum ea ii apartine lui sau ceva de genul nu mai il tin foarte bine mintehappy

| speciala a răspuns:

Cel mai frumos mesaj de dragoste e :Te iubesc!

| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Uite iti dau eu unul:
'' Imi e dor de tine love struck Trandafirii sunt rosii, obrajii mei sunt rumeni, dar inima mea niciodata asa rosie n-a fost pana acum; Clipele trec, arcul ceasului se roteste cu fiecare minut, in schimb cu cat ma gandesc mai mult la tine, cu atat timpul incetineste iar bataile inimii se accentueaza.'' Sper sa te ajute draga mea :* Funda? puppy dog eyes