| Genius8 a întrebat:

Buna as vrea si eu niste statusuri de indiferenta... ceva de genu nu-mi mai imi pasa de el... mie mult mai bine. ceva legat de asta dar sa fie mai unicat nu de pe orice site sa le gasesc si sigur dau funditalove strucklove strucklove struck mersi:*

Răspuns Câştigător
| Iulia_4983 a răspuns:

Ok:d taio pleaca cara`te dispari, zbori.sterge`o calc`o evapora`te mori.da`ti foc fa`te scrum.arzi in culori.stinge`te si sufla`te singur ca-mi dai fiori!---e simplulaughing)

esti la fel de prost ca inainte...

Cu timpul inveti ce trebuie sa apreciezi.happy

nu e vina ta ca nu sti sa apreciezi.esti prea prost ca sa.ti dai seamalaughing

pentru ca pot mai mult de cat ai vrea tu sa crezi.happy

Fi bun si du-te dracu!

Nu te urasc. De iubit, nici atat.

Treb' sa meriti tot ce ai...Sa castigi, nu sa ceri.

aaa...ce crezi :o nu-mi pasa straight face Esti patetic o arzi mai mult decat prost Nu mai cred in jucarii Tu mereu crezi ca pun bothu` Hai c`o faci pe idiotu`!

Toata judecata unui barbat.Nu valoreaza cat zambetul unei femei!

etchappy sper sa-ti placathinking big grin