| DeliaaaMary a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu ce inseamna petting?big grin

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Http://www.sexdex.ro/....../index.php

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Florin Iceman: Aia e dry-humping.
Petting-ul e cam ce-a zis PsihoSex, minus partea cu virginitatea care e total irelevantă.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Vezi pe net si aici, dand cautare mai sus, unde scrie "cauta intrebari si raspunsuri". Mangaiere/i, si sarutari pe tot corpul, si care, intensificate, pot genera si orgasm, la ambele sexe, si astfel fetele pot ramane inca mult timp virgine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simularea actului sexual prin modul atingeri si frecarea corpului cu hainele pusewinking