| EJxJtK a întrebat:

Ce inseamna petting? Am vazut de multe ori cuvantul in multe raspunsuri, dar nu stiu ce inseamna.

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Cu fata aia nici n-ai cum sa stii.

| AllePuffu a răspuns (pentru Cristiann25):

Hai ca i-ai zis-o laughing)

| Cristiann25 a răspuns (pentru AllePuffu):

Dupa cum spuneam si in alte comentarii acesta sunt eu! Spun omului adevarului in fata.Chiar si in realitate ii spun unui om ca nu-mi place fata lui, ca nu-l suport.Mai bine asa decat sa-l vorbesc pe la spate!

| NnDWtf a răspuns:

Depinde de context. Dresezi un animal sau sortezi peturile (gunoaie).

| intelboss a răspuns:

Petting inseamna sa mimezi ca faci sex ceva de genul cu prietenul tau dar fara penetrare adica fara ca el sa iti bage penisul in pasarica ta in gura in fundulet. Mai pe scurt va sarutati ma dezbracati in chilotei mimati ca faceti sex stand in chilotei va atingeti va puteti atinge organele un fel de joaca il poti lasa sa isi bage penisul intre picioarele tale si sa se joace cu el. Aveti grija cu sperma sa nu isi dea drumul pe pasarica ta si sa ramai insarcinata. Bafta multa si apropo ai o poza de profil foarte frumoasa.

| EJxJtK explică (pentru intelboss):

1. Nu vreau sa incerc, doar ca nu stiam ce inseamna. Si nu am prieten. big grin
2. Mersi.happy

| intelboss a răspuns:

Hai mai nu fiti rai cu fata a intrebat doar si apropo de poze tu Cristian nici macar nu ai o poza cu tine bai anonimule laughing) si daca ma uit mai bine ai si tu intrebari mult mai penibile puse aici si multi altii de pe aici ce aveti cu fata? e frumoasa asa cum e asta e bravo ei ca intreaba voi faceti alte chestii si va imbolnaviti si faceti copii si multe altele si dupa aia veniti aici si puneti intrebari

| irinel_8773 a răspuns (pentru intelboss):

Cred totusi ca ai exagerat un pic :p

| irinel_8773 a răspuns:

laughing
Cati ani ai?

| EJxJtK explică (pentru irinel_8773):

Conteaza? Daca intreb, nu inseamna ca o si fac. straight face

| irinel_8773 a răspuns (pentru EJxJtK):

AAAAAAh pentru mine varsta conteaza :p
O fatuca de 12 ani de ex nici nu ar trebui sa stie ca exista un astfel de cuvant si ce reprezinta acesta.
Se pare ca intelboss ti-a dar o definitie destul de buna, cu toate ca eu nu as fi spus-o chiar asa de accentuat. Raspunsul e bun.
PS: Ba cred ca intr-o zi sau alta o vei face :p
Noapte buna.

| EJxJtK explică (pentru irinel_8773):

Mda..parerea ta. straight face

| EJxJtK explică (pentru irinel_8773):

Intr.o zi peste cativa ani cred si eu ca da. Dar nu acuma