| Chrisstine a întrebat:

asa din curiozitate... daca te penetreaza odata mai esti virgina?thinking

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu nu mai esti.
insa exista posibilitatea ca himenul sa nu se rupa din prima.tongue

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde dacă te penetrează o persoană sau un obiect (manevrat de tine). Dacă e prima variantă, atunci nu, nu mai eşti virgină.

Poţi să-ţi rupi himenul şi la 5 ani accidental, dar asta nu va însemna că nu vei mai fi virgină. Sau poţi să ai himenul intact, dar să faci toate celelalte tipuri de sex, şi asta în mod sigur nu va însemna că încă mai eşti virgină.
Virgnitatea e mai mult ceva psihologic.

| XK a răspuns:

Virgina nu mai esti, dar poate mai ai himenwinking

| Cosminovici18 a răspuns:

Nu

| Chrisstine explică:

Nu ma.am zis din curiozitaterolling on the floor

| Chrisstine explică:

Nu nu am facut.am intrebat din curiozitate"straight face lolrolling on the floorcititi intrebarea

| euI a răspuns:

Nu

| InnaiiSa a răspuns:

Uneori poate fii de ajuns si o singura penetrare pentru dezvirginare daca este destul de adanca happy

| arte74 a răspuns:

Esti curioasa daca mai esti virgina. ha ha ha

| Yuliadlke a răspuns:

Nu mai esti laughing adica depinde`himenu. poate sa nu se rupa din prima.happy deci...nu.:p...hee hee

| Densis a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu mai esti. Acum depinde ce vezi prin virginitate. teoretic, nu mai esti virgina nici daca faci sex oral de ex, din perspectiva mea, fiindca orice contact sexual, de orice fel "anuleaza" statutul de virgina. Insa exista si ideea ca doar odata penetrata nu mai esti virgina.

| peeeseee a răspuns:

Dahappy

| mariabuc a răspuns:

@NOname de unde stii tu ca i se poate rupe fetei la 5 ani accidental? poate nu o intereseaza experientele tale personale. eu nu cred ca se poate rupe asa ceva accidental tocmai la 5 ani! fata a vrut un raspuns real!