| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o curiozitate poti sa ramai gravida daca esti virgina si baiatul isi da drumul pe?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Georgy_7404 a răspuns:

Pe ce? daca nu si-a dat drumu in tine si daca sperma nu a ajuns in vagin atunci nu daca sperma nu a ajuns in tinu nu poti sa ramai gravida

| AlleyChann a răspuns:

Să îşi dea drumu pe alta, nu?

| AndreIT97 a răspuns:

Daca a fost pe si nu in esti in siguranta.

| intelectualul a răspuns:

Daca faci fara prezervativ, risti sa ramai gravida, chiar daca isi da drumul afara si chiar daca esti virgina.

| Mamicaaa a răspuns:

Pe ce sa isi dea drumurolling on the floorma rog laughingcred ca ai fleba-flebalaughing