| Hristache_Roxana_1992 a întrebat:

Aseara am facut sex neprotejat cu sotul iar in seara asta am observat pe lenjeria intima o secretie consistenta incolora si lipicioasa care avea un miros usor de sperma. Ce credeti ca poate fi? Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece in 14 iunie adica cu 14-15 zile in urma ti-a inceput ciclul menstrual, s-ar putea ca secretia scursa sa reprezinte de fapt MUCUSUL CERVICAL care are aproximativ consistenta celei descrise de tine si este produs in cantitate mare exact in aceste zile care reprezinta perioada fertila a ciclului tau menstrual. S-ar putea sa fi reusit sa procreati copilul dorit. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aproape sigur este vorba de sperma ejaculata in vagin si scursa ulterior in exterior. Sau la fel de bine ar putea fi vorba si de secretia ta vaginala amestecata cu sperma sotului tau.

| ywar a răspuns:

Daca nu ne arati si noua imagini de la procesul tehnologic, nu te credem!

| raluk27 a răspuns:

Ori a mai rămas in tine un rest de la sot, de aseara, ori sunt scurgerile tale vaginale.

| ghostofperdition a răspuns:

Sperma...