| fdsfsdfsddffddf a întrebat:

Astăzi mă aflam cu mama și cu sora mea în bucătărie, la masă. Între timp, ele au început să discute despre fetele care sunt pe interes și care stau cu bărbații pentru diferite avantaje, denigrându-le drastic pe acestea, spunând că doar femeile de cea mai joasă speță stau din interes cu bărbații și că trebuie să fii panaramă și să nu ai deloc principii morale ca să faci tu, ca femeie, așa ceva. Din una în alta, după ce am mâncat cu ele, subiectul s-a mutat într-un altul mai încins, și-anume: Le-am întrebat dacă ele s-ar duce o noapte cu un bărbat bogat, dacă după asta acest bărbat le-ar oferi bani și multe alte lucruri valoroase, iar ele (mama și sor-mea) s-au uitat una la alta și le-au bufnit râsul și câteva secunde nu au zis nimic, după care, mama mi-a spus că *Depinde de cum arată bărbatul respectiv și despre cât ar fi dispus el să ofere pentru acea noapte...*. La care, i-am zis soră-mii: Și tu, nu zici nimic? La care ea, se uită la maică-mea și-mi spune: *Mă, frate-miu, noi femeile suntem dificile și indecise; noi una spunem, alta facem, că așa suntem noi. Nici noi nu știm de ce facem lucruri imorale câteodată și de cele mai multe ori facem ce ne spune inima, nu cum zice capul, pentru că astea suntem noi, fetele și nu o să poți înțelege femeile pe deplin niciodată, nu ai cum*. Iar eu i-am spus: *Păi eu te-am întrebat ceva, în legătură cu acel bărbat. Ai rennța la demnitate pentru o noapte dacă ai ști că după asta vei trăi mai bine?* Iar ea, (sor-mea), mi-a răspuns: *Da, mă, da, m-aș duce...Cine nu s-ar duce? Chiar dacă toate spun că au demnitate și că nu ar face compromisuri în viața asta, o spun așa, dar nu recunosc. Majoritatea femeilor se compromit în viața asta din diverse motive și majoritatea ar face lucruri imorale dacă ar avea un avantaj de pe urma asta*.
Deci, ce să credem, băieți?
Dacă la începutul discuției mama și sora mea le bârfeau pe alte femei că sunt panarame, că sunt niște wc-uri, că sunt de ultimă speță pentru că acceptă să-și desfacă picioarele la toți care le oferă avantaje, bani mulți etc. după ce le-am întrebat dacă ele ar face la fel pentru bani și ele mi-au răspuns că da, eu ce să mai cred? Că femeile sunt ipocrite și mincinoase, așa cum mulți au mai spus?

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu sper să nu fi inventat asta ca să putem spune că maică-ta e o c...

| floresdemayo a răspuns (pentru LoveSleep):

Soră- si (cu doi "i", dar robotul nu permite forma corectă) îi ții partea?

| LoveSleep a răspuns (pentru floresdemayo):

Păi cu soră-sa am fost, știu deja cum e. Maică-sa era enigma.

| minrest a răspuns:

Eu cred ca asta e situatia in familia ta. Pe de o parte mama si sora ta au o inclinatie catre prostitutie, dupa cum spui tu, pe de alta tu esti obsedat sexual. Lucrurile astea merg impreuna. Dar sa nu generalizam.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut discutia asta imaginara a ta. Serios! Nici o fata/femeie normala la cap nu ti-ar recunoaste asta in fata. Chiar daca are acelasi iq cu o maimuta. Asa ca las-o balta. Ori esti tu un mic Napoleon. Numai ala mai gandea la fel.