| lextim a întrebat:

Ati facut careva dintre voi rinoplastie in Timisoara? Stiti vreun doctor bun? Cam care ar fi pretul? Sunteti multumiti de rezultat sau stiti cazuri esuate? Este adevarat ca ti se pot schimba si celelalte trasaturi ale fetei sau fata poate deveni neexpresiva? Ma tenteaza ideea dar imi este foarte frica. Multumesc, dau funda.

1 răspuns:
| BubulinaRoz a răspuns:

Nu cunosc pe nimeni cu rinoplastie, de accea nu iti pot spune nimic in legatura cu asta, dar daca nu face un doctor priceput, da, se pot schimba si alte trasaturi ale fetei, dar nu cred ca fata va deveni neexpresiva, desi se poate intampla, deoarece se umbla la muschi, oase etc. Daca cu adevarat te tenteaza, poti incerca la Clinica Brol [www.brol.ro]. Acolo te poti interesa de toate.