| juninho07 a întrebat:

azi m-am sarutat prima data french cu o fata (prima data cu ea ) si nu stiu cum sa aflu daca i-a placut sau nu. Imi este rusine sa o interb pe ea, dar cum imi dau seama ca i-a placut. Dupa ce ne-am sarutat prima data dupa aia ne-am sarutat de o gramada de ori si ea venea la mine sa ma sarute. :X. CUm imi dau seama daca i-a placut sau nu?

Dau funda plsss

17 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Daca a mai vrut sa te sarute de o gramada de ori e clar ca i-a placut. Sunt fata si am intalnit si baietii care nu sarutau bine, sau pur si simplu nu-mi placea mie stilul lor de a saruta. Si incercam din rasputeri sa-i evit. Adica ieseam cu x afara. Si ma sarutam cu el si daca nu-mi placea, cat timp stateam cu el afara il evitam, gaseam orice altceva de facut in afara de a ma saruta cu el. Sau imi placea d un baiat si cum saruta el ca nu ma mai saturam... Deci e clar ca i-a placut. Nu ar mai fi venit daca nu i-ar fi placut. big grin U te-ai mai duce sa te saruti cu o fata al carei sarut nu-ti place? Nici eu laughing :* Te puuuuup.Succes in relatie:*
M.

| cossmy a răspuns:

Zi si tu asa, dupa un sarut, ceva de gen:"eehh, ti'a placut? Cum te'ai simtit?"; si pe urma zi "deci iti place stilu meu, asa'i?"...si cred ca iti va zice daca da sau nuwinking...baftatongue

| cossmy a răspuns:

Si in schimb, daca nu ii place, te gideaza ea dupa cum ii place. Numa sa te lasi, sa nu o tii numa pe a ta si gt, nici o imbunatatire. Experimentati si voi si atunci sa vezi ce misto o sa fiewinking...iti zic din proprie experientatongue

| irina20 a răspuns:

Crede-ma daca nu-i placea nu te mai saruta!winking

| Eu4EverX a răspuns:

Din moment ce vroia sa te sarute banuiesc ca i-a placut.

De exemplu eu daca nu imi place cum saruta un baiat a doua oara nu il mai sarut si punct, indiferent daca se supara sau nu.

| marla a răspuns:

laughing

ai raspunsul chiar in intrebarea ta: Dupa ce ne-am sarutat prima data dupa aia ne-am sarutat de o gramada de ori si ea venea la mine sa ma sarute

hey daca ea venea singura, adica daca ea avea initiativa fi sigur ca totul e okay

bafta voua =)

| Fllly a răspuns:

Pai daca m'ai vine la tine sa te sarute e clar ca i-a placut.

| laugh a răspuns:

Pai normal si logic ca ii place daca tot ea vine la tine sa te sarute! Continua tot asa baga-i tongue in laughing (limbuta in gurita.) Succes!

| dulciana a răspuns:

Pai...simplu...daca ea sa intins sa te sarute, inseamna ca iai placut

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Daca i-a placut ar fi continuat sa va sarutati nu?
daca nu... s-ar fi trashee hee
asa fac eu laughingbig grin daca nu mi place opresc totul

| Ice*Queen a răspuns:

Pai nu cred ca este cazul sa o mai intrebi, ia-te dupa ceea ce ai simtit si tu. Daca nu i-ar fi placut crede-ma ca nu ar mai fi stat a 2-a oara.

| Roxss a răspuns:

"Dupa ce ne-am sarutat prima data dupa aia ne-am sarutat de o gramada de ori si ea venea la mine sa ma sarute. :X"
Eu cred ca i-a placut, daca nu-i placea nu mai facea asta!big grin
Fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreab-o... fetelor le place sa afle chestii de genul asta... si pe deasupra ce ti s-ar putea intampla?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta numai tu poti sa stii... i se vedea in ochi daca i`a placut sau nu... oricum eu zic ca i`a placut. dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa-ti mai inbunatatesti metodele de sarut de acum inainte. bafta! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din moment ce a mai vrut, este logic ca i-a placut ^^.

| juninho07 explică:

Multumesc mult de raspunsuri

| flavius1545 a răspuns:

Pai daca Ea venea la tine dupa aceea, inseamna ca i-a placut...: