| andrada a întrebat:

Buna
Azi toata cls a aflat ca mie imi place de baiatu ala din cls mea si colegele il cheama si ne zic ca putem discuta si alte chestii.
Colegii nau pre vb despre asta si nici la baiatu ala nu prea parea ca-i pasa dar acum mi-e rusine sa mai vb cu el.
Mai ales ca o colega mi-a zis ca stia de mult si ca eu aproape salivam dupa el. Azi am jucat volley cu el in echipa si eu eram a2a cea mai buna din cls la volley si azi pentru ca am fost cu el in echipa n-am putut sa dau nici cele mai usoare lovituri care pentru mine erau floare la ureche. LOL, si el tot primea msj in ora de la iubita lui si apoi sau sarutat si eu faceam crize acolo. App cine merge la scl Lenau? Si ce fac cu this problem?

Răspuns Câştigător
| alexandrakarina a răspuns:

Daca are iubita nu incerca sai desparti ca s-ar putea sa pierzi orice sansa de a mai vb cu el...si despre colege nu le lua in seama ca barfa nu conteaza pentru ca nu iese nimic bine raman doar vorbele lor in vant...

1 răspuns:
| Awesome86 a răspuns:

Am patit-o si eu asa in clasa a 8 si e tare naspa. Daca are prietena se complica lucrurile dar fa ce ai facut si pana acum (invata bine fii o buna sportiva...) daca na i noroc cu el poate ai cu altcineva care stie sa aprecieze nisre calitati.