| andreeaaa1 a întrebat:

AZi voi primi primul pupic pe gura. Sunt foarte emotionata si imi tremura picioarele si mainile de nici nu stiu cei cu mine.
Cum faca sa uit de aceste chestii?
fundita

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ah pai daca zici ca r un simplu "pupic pe gura" n-ai de ce sa-tsi faci griji laughing, dar daca este vorba despre sarut incearca sa te gandesti cum o sa fie in altfel de moment, ca sunt momente mai grele in care ar trebui sa ai emotsii. E normal sa ai emotsii, uite si eu am avut, dupa o perioada am uitat si exact in acel moment mi-au revenit emotsiile, exact inainte.Si dupa aceea in timpul sarutului am uitat de tot si de abia dupa am realizat ce s-a intamplat laughing. Calmeaza-te ca nu se intampla nimic foarte important.Adica ba da, pentru tine spiritual se intamplat, dar nu legat de viata de zi cu zi.

| Zenithf a răspuns:

Dar mai bine sa nu le uiti. De fapt iti vei aminti cu drag de astea toata viata. happy
Au dreptate cei care zic ca lucrurile astea nu merg programate, isi cam pierd din farmec, dar depinde de caz. thinking
Domnul fie cu tine.

| tyana a răspuns:

Pupic programat? E normal sa ai emotii dar isi pierde tot farmecul pentru ca deja te gandesti prea mult la el.

| Monica a răspuns:

Chestiile astea sunt minunate.De ce vrei să le uiţi? Este ceva normal!
Şi eu am avut aceaşi reacţie! E un sentiment de nedescris şi de asemenea, în momentul respectiv... fluturaşii circulă non-stop prin stomac laughing!
Răspunde-i la pupic şi lasăte purtată de val. Nu se va întâmpla nimic rău.
Succes!

| Barajag a răspuns:

Totul trece de la sine, nu trebuie sa te sperii, este ceva frumos si de neuitat.Bafta!
P. S. sa ne spui si noua cum a fostbig grin

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai in primul rand nu te mai gandi la sarut
el vine de la sine
nici cand nu te astepti
tu trebuie sa te comporti normal si sa fii tu
cand o sa te saruti cu partenerul ai sa zici ca esti in alta lume
te ia valul
hai ca o sa fie bine
succes si sa ne povestesti ce ai facut!

| nana a răspuns:

Buna andreea. M-ai facut sa zambesc cu intrebarea ta atat de inocenta happy. Iubito, nu ai de ce sa fi emotionata.Vei avea parte de alte surprize pe tema dragoste, iubire. Este un sentiment care te urca la cer si nu fi slabuta, fi tare, lasa emotiile, pentru a fi in capacitate totala de a trai clipa.happy
Este ceva normal, de care am avut cu toti parte, de clipa asta, cu diferenta noi nu am stiut. Tu esti in avantaj. Ai avut timp sa te gandesti, sa-ti imaginezi si cred ca sa te si pregatesti, ce, cum si ce vei face. happy
Hai fi fetita mare si lasa emotiile pentru a trai clipa si vei avea reusita deplina. rolling on the floor
Succes. Pup.
nana

| alexgogo a răspuns:

Nu ai cum sa faci sa treaca laughing
se numeste emotie, cateodata e placut sa simti asa ceva.

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Gabrielă tu esti asa de stupida de raspunzi in maniera asta gretoasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorabh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-i limba in gat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa uiti de acest sarut proasto ca nu il meriti la ce urata esti. doamne oare cine s-a putea intragosti de tine, de o urata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adormi